.......همشهریان گرامی:
خبرهای خود را در تلگرام به آی دی abozar8024@ ارسال نمایید

موقعیت شما : صفحه اصلی » روستا
  • شناسه : 2617
  • 10 ژوئن 2018 - 4:48
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :
يادواره شهداي مدافع حرم با محوریت شهيد حسنعلي مرادي در روستاي بجدن بخش روداب سبزوار برگزار شد.

يادواره شهداي مدافع حرم با محوریت شهيد حسنعلي مرادي در روستاي بجدن بخش روداب سبزوار برگزار شد.

به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، يادواره شهيدان مدافع حرم با محوریت شهید حسنعلي مرادي در ديار سربداران ۱۷ خرداد ماه همزمان با سومين شب از ليالي قدر در روستاي بجدن خواشد بخش روداب سبزوار با حضور آحاد مردم شهيد پرور شهرستان برگزار شد. در اين يادواره رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان سبزوار […]

به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، يادواره شهيدان مدافع حرم با محوریت شهید حسنعلي مرادي در ديار سربداران ۱۷ خرداد ماه همزمان با سومين شب از ليالي قدر در روستاي بجدن خواشد بخش روداب سبزوار با حضور آحاد مردم شهيد پرور شهرستان برگزار شد.
در اين يادواره رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان سبزوار ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: مدافعين حرم با شهادت و ايثار خود نشان دادند كه هيچ گاه و در هيچ زماني نمي‌توان به خاك اين سرزمين مقدس پاي گذاشت.
مهدي محتشم ادامه داد: بايد با معرفي شهداي مدافع حرم به مردم و به خصوص جوانان نشان داد كه آنان چه راهي را رفتند و اكنون جوانان چگونه بايد راه و سيره آنان را ادامه دهند.
اين يادواره به همت بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان سبزوار برگزار شد و نمایش کلیپ، سخنرانی، نوحه سرایی، زیارت جوشن کبیر از ویژه برنامه های این مراسم بود .
گفتني است شهرستان سبزوار ۹۴۵ شهيد، ۳۱۵۶ جانباز و ۲۶۵ آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن