.......همشهریان گرامی:
خبرهای خود را در تلگرام به آی دی abozar8024@ ارسال نمایید

موقعیت شما : صفحه اصلی » سبزوار
  • شناسه : 2576
  • 06 آوریل 2020 - 3:55
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :
کاهش ۳۷ درصدی مصرف سی.ان.جی در شهرهای غرب خراسان رضوی به دلیل شیوع ویروس کرونا

کاهش ۳۷ درصدی مصرف سی.ان.جی در شهرهای غرب خراسان رضوی به دلیل شیوع ویروس کرونا

مدیرکل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: مصرف سوخت سی.ان.جی در ۶ شهرستان غرب و جنوب غرب خراسان رضوی، از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری، نسبت به مدت مشابه پارسال، ۳۷ درصد کاهش یافت.

به گزارش عصر سبزوار، محمد صادقی افزود: طی این مدت، ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار مترمکعب سوخت سی.ان.جی در ۶ شهرستان زیرپوشش این منطقه به مصرف رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۷ درصد کاهش داشت.

وی ادامه داد: همه ساله در این ایام شاهد افزایش مصرف سی.ان.جی بودیم که امسال به علت شیوع کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، مصرف این فراورده کاهش یافته است.

صادقی با بیان اینکه بیشترین میزان کاهش مصرف سی.ان.جی در منطقه سبزوار، مربوط به روز طبیعت و ۱۳ فروردین با ۴۵ هزار متر مکعب سی.ان.جی است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود ۷۰ درصد کاهش داشته است، تصریح کرد: همچنین طی این ایام، مصرف بنزین در غرب خراسان رضوی، حدود ۳ میلیون لیتر کمتر شده است.

گفتنی ست؛ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه غرب خراسان (سبزوار) یکی از ۳۷ منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که تامین و توزیع سوخت در ۶ شهرستان‌ سبزوار، بردسکن، خوشاب، داورزن، جوین و جغتای را بر عهده دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن