.......همشهریان گرامی:
خبرهای خود را در تلگرام به آی دی abozar8024@ ارسال نمایید

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 3027
  • 04 می 2020 - 9:24
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۲۱ نفر از کادر درمانی علوم پزشکی سبزوار مبتلا و مشکوک به کرونا

۱۲۱ نفر از کادر درمانی علوم پزشکی سبزوار مبتلا و مشکوک به کرونا

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون ۱۲۱ نفر از کادر درمانی سبزوار مبتلا و مشکوک به کرونا شده‌اند. دکتر محمد باقرزاده در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: از این تعداد ۲۶ نفر از کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار شامل شهرستان‌های […]

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون ۱۲۱ نفر از کادر درمانی سبزوار مبتلا و مشکوک به کرونا شده‌اند.

دکتر محمد باقرزاده در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: از این تعداد ۲۶ نفر از کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار شامل شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن به کرونا مبتلا شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین ۹۵ نفر از مجموعه کادر درمانی شامل پزشکان، پرستاران و کارکنان آزمایشگاه بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار مشکوک به کرونا هستند.

باقرزاده گفت: پزشکان، پرستاران و تمامی کادر درمان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برای درمان بیماران مبتلا به کرونا به طور شبانه‌روزی و تا پای جان تلاش می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن